Beurer FM 90 je ten NEJ masážní přístroj na nohy

Beurer FM 90 masážní přístroj

Beurer FM 90 je všemi vychvalovaný masážní přístroj na nohy. Momentálně je to asi špička tohoto druhu. Je opravdu tak neskutečně dobrý a stojí za ty peníze? 

Beurer FM 90 je suchý masážní přístroj. Takže pozor, není to žádná masážní vanička na nohy.

Vzhledově vypadá hodně futuristicky, tak mimozemsky. Níže si přečtěte celou recenzi tohoto masážního přístroje, jeho klady a zápory, které vidíme my.

Nejnižší ceny
  • Perfektní zpracování
  • Ojedinělá konstrukce
  • Plnohodnptná masáž
  • Cena versus výkon
  • Ohřev by mohl být teplejší

Beurer FM 90 funkce  a jak se ovládá

Podle obrázku jde vidět, že že ovládání je velmi snadné. Masážní přístroj se ovládá jen tímto panelem. Nejníž je umístěno zapínací / vypínací tlačítko.

1. Krok

Takže jako první krok – stiskněte tlačítko zapnout/vypnout, které je nejníže na panelu. Kontrolka LED se rozsvítí zeleně. Beurer FM 90 automatický zapne režim 1 s nejnižší intenzitou. Intenzitu masáže si následně můžete přidat dle libosti.

2. Krok

Jako druhý krok si nastavíme program, kterým si chceme masírovat chodidla.Tlačítko M – Tímto tlačítkem si nastavíte program . Který program je nastaven, poznáte podle barvy svítící ledky. Jsou tři druhy programu.

1. program ZELENÁ kontrolka LED : tlak vzduchu

2. program MODRÁ kontrolka LED:  masáž bez tlaku vzduchu 

3. program ČERVENÁ kontrolka LED: kombinace masáže a tlaku vzduchu 

Ovladače Beurer FM 90
beurer fm 90 ovládání

3. Krok

V třetím kroku si nastavte intenzitu. Jak bylo výše popsáno, tak při startu přístroje je automaticky zapnut na intenzitu 1.

Tlačítkem, který připomíná schody nastavíme intenzitu. Jsou tři stupně. Mírný, střední, silný. Tlačítkem intenzity si to přepnete, jak chcete. Jednotlivé barvy ledky vám ukážou, který stupeň intenzity je nastaven. Intenzitu si nastavte podle toho, jak vám to je příjemné.

Zelená kontrolka LED = nízká intenzita

Modrá kontrolka LED = střední intenzita

Červená kontrolka LED = vysoká intenzita

4. Krok

Zapnutí/vypnutí zahřívání

Kontrolka ohýnku je zahřívání nohou. Pokud je zahřívání zapnuté, tak kontrolka svítí červeně. Nahřívání je jedinou slabší stránkou, protože některým zákazníkům přišlo slabé. Ale to je individuální.

Beurer FM 90 a funkce

 

Shiatsu masáž

Shiatsu pochází z japonského slova tlak prstů. I Beurer FM 90 masíruje nohy dle shiatsu a místo tlaku prstů si pomáhá tlakem vzduchu a válečky.

Shiatsu je japonská technika masáže, která je stará přibližně 100 let. Japonci touto technikou stimulují meridiány, což jsou energetické dráhy, které jsou v lidském těle každého z nás. Cíl této masáže je podobný jako u jiných relaxačních technik. Shiatsu masáž má povzbudit emocionální stránku člověka, změnit negativní na pozitivní, stabilizovat a naladit pozitivně psychiku člověka. Shiatsu se snaží odblokovat energetické dráhy a povzbudit samoregulační systém v našem těle.

Shiatsu masáž se snaží tlakem působit na tyto energetické dráhy a meridiány. Vlastně v doslovném překladu to znamená tlak prstů. 

Zahřívání nohou

Aby masáž byla více intenzivnější a účinnější , tak je třeba mít prohřáté nohy. Beurer FM 90 má automatické nahřívíní nohou. Někomu se může zdát, že nahřívání nohou není dostatečné, ale tento přístroj nesloží primárně k zahřívání chodidel, ale jen k  zahřátí před a během masáže

Masáž s tlakem vzduchu

Masáž s tlačeným vzduchem je součást prvního programu. Při tomto programu cítíte masáž noh zboku a zhora.

Masáž bez tlaku

Masáž bez tlaku vzduchu je druhý program masážního přístroje Beurer FM 90. Tlak vzduchu už necítíte na chodidlech. A dochází k masáží pomocí spodních mechanických válečků.

S ponožkami nebo bez?

Jestli si necháte na nohou ponožky, tak to je jen na vás. Určitě záleží na tom, zda sdílíte tento masažní přístroj s někým jiným. Návleky lze prát.

Co byste měli vědět na závěr

Beurer FM 90 je vhodný pro chodidla až po velikost 46, takže jej využije i mužská část rodiny.

Vnitřní kryt je omyvatelný, takže hygiena je zajištěna.

Je opravdu tichý, což je důležité pro tu správnou relaxaci.