Beurer FM 90 je ten NEJ masážní přístroj na nohy

Beurer FM 90 je všemi vychvalovaný masážní přístroj na nohy. Momentálně je to asi špička tohoto druhu. Je opravdu tak neskutečně dobrý a stojí za ty peníze?

Beurer FM 90 je suchý masážní přístroj. Takže pozor, není to žádná masážní vanička na nohy.

Vzhledově vypadá hodně futuristicky, tak mimozemsky. Níže si přečtěte celou recenzi tohoto masážního přístroje, jeho klady a zápory, které vidíme my.

Za kolik se prodává  Beurer FM 90 ?   ⇒

Pozitiva na první pohled

  • Perfektní zpracování
  • Ojedinělá konstrukce
  • Plnohodnptná masáž
  • Cena versus výkon

Negativa na první pohled

  • Ohřev by mohl být teplejší

Beurer FM 90 funkce  a jak se ovládá

Podle obrázku napravo vidíte, že ovládání je velmi snadné. Masážní přístroj se ovládá jen tímto panelem. Nejníž je umístěno zapínací / vypínací tlačítko.

1. KROK

Takže jako první krok – stiskněte tlačítko zapnout/vypnout, které je nejníže na panelu. Kontrolka LED se rozsvítí zeleně. Beurer FM 90 automatický zapne režim 1 s nejnižší intenzitou.

2. KROK

Jako druhý krok si nastavíme program, kterým si chceme masírovat chodidla.

Tlačítko M – Tímto tlačítkem si nastavíte program . Který program je nastaven, poznáte podle barvy svítící ledky.

1. program ZELENÁ kontrolka LED : tlak vzduchu

2. program MODRÁ kontrolka LED:  masáž bez tlaku vzduchu 

3. program ČERVENÁ kontrolka LED: kombinace masáže a tlaku vzduchu 

3. KROK

Nastavení intenzity

Tlačítkem, který připomíná schody nastavíme intenzitu. Jsou tři stupně. Mírný, střední, silný. Tlačítkem intenzity si to přepnete, jak chcete. Jednotlivé barvy ledky vám ukážou, který stupeň intenzity je nastaven.

Zelená kontrolka LED = nízká intenzita

Modrá kontrolka LED = střední intenzita

Červená kontrolka LED = vysoká intenzita 

4. KROK

Zapnutí/vypnutí zahřívání

Kontrolka ohýnku je zahřívání nohou. Pokud je zahřívání zapnuté, tak kontrolka svítí červeně. 

Beurer FM 90 a funkce

» Shiatsu masáž

 Shiatsu pochází z japonského slova tlak prstů. I Beurer FM 90 masíruje nohy dle shiatsu a místo tlaku prstů si pomáhá tlakem vzduchu a válečky.

Shiatsu je japonská technika masáže, která je stará přibližně 100 let. Japonci touto technikou stimulují meridiány, což jsou energetické dráhy, které jsou v lidském těle každého z nás. Cíl této masáže je podobný jako u jiných relaxačních technik. Shiatsu masáž má povzbudit emocionální stránku člověka, změnit negativní na pozitivní, stabilizovat a naladit pozitivně psychiku člověka. Shiatsu se snaží odblokovat energetické dráhy a povzbudit samoregulační systém v našem těle.

Shiatsu masáž se snaží tlakem působit na tyto energetické dráhy a meridiány. Vlastně v doslovném překladu to znamená tlak prstů. 

» zahřívání nohou

Aby masáž byla více intenzivnější a účinnější , tak je třeba mít prohřáté nohy. Beurer FM 90 má automatické nahřívíní nohou. Někomu se může zdát, že nahřívání nohou není dostatečné, ale tento přístroj nesloží primárně k zahřívání chodidel, ale jen k  zahřátí před a během masáže

» Masáž s tlakem vzduchu

 Masáž s tlačeným vzduchem je součást prvního programu. Při tomto programu cítíte masáž noh zboku a zhora.

» Masáž bez tlaku

 Masáž bez tlaku vzduchu je druhý program masážního přístroje Beurer FM 90. Tlak vzduchu už necítíte na chodidlech. A dochází k masáží pomocí spodních mechanických válečků.

S ponožkami nebo bez?

Jestli si necháte na nohou ponožky, tak to je jen na vás. Určitě záleží na tom, zda sdílíte tento masažní přístroj s někým jiným.  Návleky lze prát.