Chytrá houba proti plísni na nohou a moje zkušenost

chytrá houba na plíseň

Je chytrá houba opravdu zázračná a zbaví mě plísně na nohou? Konečně jsem se odhodlala ji vyzkoušet a chci se o to s vámi podělit. Tolik jsem o chytré houbě slyšela.  Mnoho věcí mi vůbec nezabírá a nepomáhá, tak do Pythium oligandrum na plíseň nehtů vkládám velké naděje.

V téhle části bych chtěla shrnout všechny informace, které jsem dohledala na internetu o tomto přípravku a zároveň tady publikovat mou osobní malou fotoreportáž aplikace a detaily o tom, jak si chytrá houba na plíseň vedla.

Jaká je aktuální cena ?

Jak jsem použila chytrou houbu na plíseň na nohou já?

Na fotce bude vidět můj problém. Je to plíseň na palci u nohy. Mám dva cíle. Za prvé, aby plíseň byla odstraněna. To je zřejmé. A za druhé, aby se plíseň nenavrátila. Alespoň ne brzo. Zkoušela jsem už tea tree zábaly, dermatoložku a chytrá houba je má poslední záchrana.

Pokud by byla chytrá houba superúčinná na poprvé, ale potom se plíseň stále vracela a já musela pravidelně celý proces opakovat, tak bych přípravek nehodnotila 100% kladně.

Postup aplikace chytré houby

chytrá houba na nehty

Chytrá houba v krabičce. Vrchní část obalu je hnědá, spodní žlutá. Uprostřed je název výrobce a obrázek chodidla.

Takto vypadá balení chytré houby (Pythium Oligandrum), které jsem objednala a od kterého si slibuji zlepšení či dokonce zmizení plísně na palci.

Je to konkrétně Pythie nail od Biodeur.  (Pythium Oligandrum), které jsem si vybrala pro jeho dobré reference.

chytrá houba proti plísní

Předměty, které jsou třeba pro ošetření.

Chytrá houba v obalu, návod, náplast, tampónky vatové, sáček, ponožka, sklenice s vodou, chodidlo. Tak tady mám připravenou celou výbavu.

Můj problémový palec, se kterým si neví rady ani kožní lékařka.

Návod, jak postupovat při aplikaci chytré houby.

Sklenička s vodou, kde budu rozpouštět tablety roztoku.

Vatové tampónky, náplasti, ponožka, sáček.

chytrá houba na nehty

Chytrá houba a její tuba. Vedle leží víčko. Kolem jsou položeny čtyři tablety. Otvírám tubu a velké překvapení je uvnitř. Jsou tam čtyři tablety.

Znova si prohlížím krabičku a návod, ale opravdu tam je  3 x 3 g. Takže jednu tabletu mám k dobru.

chytrá houba proti plísni

Podle návodu si do skleničky odměřím 1dcl vody cca 30°C – 40°C a vhodím do ní tabletu. Chytrá houba hned začíná šumět a rozpouští se.

chytrá houba na plíseň

Chodidlo s ošetřeným prstem. Prst je zabalen do tampónku a oblepen náplastí. V pozadí je sklenice s roztokem.

Beru si tampónky na čištění pleti, nechám je důkladně nasát roztokem, obalím si tím nehet a oblepím náplastí.

Je pravda, že v různých diskuzích a recenzích se uživatelé často zmiňují, že chvíli namáčeli nehty samotné v roztoku chytré houby.

Já jsem se rozhodla, že budu postupovat podle návodu. Možná při příští aplikaci na chvíli palec do roztoku ponořím.

Noha s ošetřeným prstem zabalena v sáčku.Nohu jsem zabalila do sáčku a do ponožky a nechám působit na noc.

Trochu jsem neodhadla čas a aplikovala chytrou houbu pár hodin před spaním, takže jsem pak trochu šustila a klouzala.


Chodidlo zabaleno ve fialové ponožce. V pozadí tuba s tabletama chytré houby a sklenice s roztokem.

Roztok chytré houby dle návodu jsem uschovala, protože přesně to samé zopakuji následný den.
Jak jsem už psala. Následující den dodržím úplně stejný postup. Takto vyčerpám první tabletu.

Úplně stejný postup budu opakovat s druhou a třetí tabletou. Vždy tam je rozestup 1-2týdny mezi tabletama a vždy jednu tabletu použiji na dva dny.

Odkud se chytrá houba vzala?

Když jsem o ní četla poprvé, tak jsem byla dost nedůvěřivá, protože jsem si říkala, že je to nějaká novinka, která cílí na peněženku lidí, kteří mají problém s plísní na nohou. Ale o této houbě se už psalo kolem roku 1930, v roce 1965 byla objevena její vlastnost pohlcování buněk jiných hub a po roce 1990 se už začíná využívat komerčně v různých oblastech. Její využití najdeme v chovatelství, v boji s plísní na zdivech a pak v boji s onemocněním lidského organismu.

Chytrá houba a zkušenosti jiných na internetu ?

Sama jsem zvědavá na účinek této chytré houby na plíseň na nohou. Takže jsem pročetla různé diskuze a hledala názory lidí, co ji už použili. Všeobecně můžu říct, že po nějaké době surfování na internetu a pročítání recenzí mám hodně dobrý pocit a důvěru v tento přípravek. Takže samozřejmě doufám, že se dostaví pozitivní změna i u mě a přípravek si objednávám, abych ho vyzkoušela a o výsledku vám poreferovala.

Chytrá houba a úspěchy vs. neúspěchy v boji proti plísni

Je to léčení na delší dobu, ale je účinný.Nemusí se používat denně a ještě má výsledky, čož jsem u jiných přípravku nezaznamenal. Je to prvně, co  se mi nehty začaly léčit.”

Dočetla jsem se o hodně pozitivních účincích. Pár jich bylo hned po první aplikaci, ale byli tam i tací, kteří psali, že je třeba vytrvat pár měsíců. Doba trvání kúry má samozřejmě vliv i na cenu, takže to je třeba taky zvážit. Může se mi stát, že chytrá houba zafunguje, ale plíseň se vrátí. Budu ji muset opakovat stále a stále dookola, což se určitě prodraží.

Tato chytrá houba má kladnou vlastnost, že jí mohou použít děti, diabetici, gravidní ženy nebo osoby s narušenou imunitou, protože je ryze přírodní.
V recenzích se samozřejmě zmiňují i o neúspěších chytré houby. Není jich tolik, aby mě to odradilo. Naopak, podezřelé by bylo, kdybych nenašla ani jednu.

Škoda, že ještě nejde z těch negativních zkušeností eliminovat uživatelé, kteří špatně vyhodnotili své potíže a nemají plíseň, ale jiný problém. Protože tento přípravek je účinný v případě onychomykóz – plísní na nehtech.

Takže pokud uživatelé řeší mylně něco jiného, než je plíseň nehtů, tak přípravek samozřejmě nezafunguje.

Výrobce uvádí, že chytrá houba nemá žádný vedlejší účinek a pokud už se nemůže dál živit plísní, což je náš cíl, tak sama od sebe zanikne. Nenašla jsem nikde ani omezení v délce používání.

V recenzích jsem dokonce objevila, že i kožní lékařka svému pacientovi doporučila chytrou houbu, protože chemie nezabírala. To je skvělá zpráva působí na mě ještě více důvěryhodněji.

“Skvělá věc. Jako biologický výrobek je to lepší, než chemický. Někoho možná odradí vyšší cena, nicméně z mé osobní zkušenosti vím, že za levnější mastičky, kapky, spreje jsem předtím vyplácal za delší dobu mnohem víc peněz s většinou nulovým účinkem. Toto zafungovalo při první aplikaci a skoro stoprocentně..”

“Nutné dodržení přesného návodu, nepoužívat dezinfekci a jiné přípravky, opravdu funguje”

Všechny informace, které jsem dohledala na mě působí velmi pozitivně a hned jak mi chytrá houba proti plísní na nohou dorazí, tak ji vyzkouším.

  • biologický neboli přírodní přípravek bez chemie
  • přípravek lze použít i na nehty na rukou
  • účinný i v zápachu nohou a zpocených nohou
  • vysoká míra úspěšnosti
  • složitější aplikace – celonoční zábal
  • nefunguje 100% u každého, ale procento úspěšnosti je vysoké

Pokud bojujete s plísní na nahou, tak si můžete dělat i vodní bylinkové koupele v masážní vaničce.

5 komentářů u „Chytrá houba proti plísni na nohou a moje zkušenost“

Napsat komentář