Dřevěná masážní podložka na nohy recenze

Dřevěná masážní podložka na nohy je speciální, ale zároveň jednoduché zařízení, které používáme ke zmírnění problémů s chodidly. V jednoduchosti je krása, ale v tomto případě i malý domácí zázrak. Tyto válečky vám uleví od malých bolestí či únavy, ale stejně tak mohou být pomocníkem při závažných problémech s chodidly. Například bude nápomocná s bolestí patek, napětí svalů, problémy s ostruhy či plantární fascitidou.

Důležité je, aby dřevěná masážní podložka na nohy a její použití bylo pro vás příjemné. Nesmí to být příliš bolestivé.

Péče o vaše nohy je bezesporu jedna ze zásadních činností pro udržení našeho celkového zdraví a pohody. Studie ukazují, že noha má reflexní spojení s různými životně důležitými orgány – plíce, ledviny, slezina a srdce. Takže je třeba se o naše nožičky pečlivě starat.

Klady a zápory masážní podložky na nohy

  • příjemné a snadno použitelné
  • vysoce a účinné při úlevě od bolesti nohou
  • Jednoduchost použití
  • Podporuje uvolňování pozitivních pocitů
  • Vyrobeno z odolných a přírodních  materiálů
  • přenosn
  • Dřevo je tvrdé a pro některé lidi to může být zpočátku nepříjemné. Napříjemné a snadno použitelné

Jak funguje dřevěná masžní podložka na nohy ?

Nepotřebujete žádné speciální znalosti, abyste jste úspěšně napoprvé vyzkoušeli toto masážní zařízení. Dřevěná masážní podložka na nohy je jednoduše použitelná a velmi snadno použitelné. Nezáleží na velikosti či šířce nohou. Můžete ji použít doma u televize, v kanceláři při práci, ráno po probuzení.

Dřevěná masážní podložka na nohy lze použít několika způsoby. Tady jsou uvedené pro představu  2 způsoby použití:

  • Umístěte chodidla napříč řadami válečků, jemně vytváříte na ně tlak a zase po několika sekundách uvolníte. Hřebeny válečků budou stimulovat vaše nohy. Každý z nás je jinak citlivý na doteky chodidel. To, co je někomu příjemné, může být pro druhého bolestivé. Určitě se nijak nepřemáhejte v bolesti či nepříjemných pocitech.
  • Druhým typem použití je přejíždění chodidel po válečcích. Není nutné vytvářet silný tlak. I tady platí pravidlo, že dovolíte chodidlům jen tolik, co je vám příjemné.

Co byste ještě měli vědět o dřevěné masážní podložce na nohy ?

Určitě při prvním kontaktu s touto masážní podložkou na ní nestoupejte. Můžete si ublížit. Masážní podložka nemusí mít protiskluzové nožičky. Někdy ty podložky jsou opravdu celodřevěné a je nežádoucí, aby tam byl zakomponován kus plastu. Nejdříve v sedě vyzkoušejte, jak moc jsou vaše chodidla citlivá.

Tato dřevěná masážní podložka na nohy a její válečky vám uleví, ale pomůžou i se závažnými problémy s chodidly. Například bolesti patek, napětí svalů, ostruhy, plantární fascitida. Ale je třeba vědět, že to je jen pomocník. Řešit problémy s chodidly je třeba s podiatry.

Důležité je, aby dřevěná masážní podložka na nohy a její použití bylo pro vás příjemné. Nesmí to být příliš bolestivé.

Péče o vaše nohy je bezesporu jedna ze zásadních činností pro udržení našeho celkového zdraví a pohody. Studie ukazují, že noha má reflexní spojení s různými životně důležitými orgány – plíce, ledviny, slezina a srdce.

Velmi sympatické je, že masážní podložka je z přírodního materiálu. Žádný plast. Můžete jej používat doma, ale třeba i v kanceláři. Není potřeba k funkčnosti podložky elektřina či voda, jako je tomu u masážních vaniček na nohy.

Závěr

Možná jste už zjistili sami, že masáž a stimulace chodidel je velmi příjemná a pomáhá odstranit různé neduhy. Pokud patříte mezi lidi, kterým dělá masáž chodidel velmi příjemně, tak tato masážní podložka na nohy vám určitě udělá radost. Skvělé na tomto zařízení je, že je to účinné a levné zároveň. Dřevěná podložka na nohy je i takový pěkný doplněk domácnosti. Protože je ze dřeva, tak nepůsobí rušivě v interiéru a je snadno přenositelná.

Napsat komentář