Braun Silk-épil 7 recenze epilátoru a jeho sestav

Braun Silk-épil 7 je můj oblíbenec mezi epilátory. Vyzkoušela jsem kdysi asi dva nebo tři epilátory a chtěla jsme se vrátit zpět k depilačním voskovým páskám, protože mě ty epilátory nepřesvědčily. Pak jsem měla možnost vyzkoušet tento model a měla jsem jasno. Úplná spokojenost. V tu dobu byl Braun Silk-épil 7 nejvyšší model od Braun, ale samozřejmě také za jinou cenu, mnohem dražší. Dnes to je pořád skvělý, kvalitní epilátor za parádní cenu. Tento epilátor od Braun je jednoznačně skvělá volba za skvělou cenu. Pokud rádi nakupujete podle filozofie poměr cena/výkon, tak Braun Silk-épil 7 je to pravé pro vás.

+  akumulátor– samozřejmě bezdrátový a možnost epilovat  kdekoliv

+ osvětlení – malé, ale super efektivní světýlko. I když se epiluji na denním světle, tak bez toho světýlka přehlídnu drobné chloupky. Světýlko je pro mě osobně nutnost

+ voděodolný – velmi příjemná a praktická záležitost, epilovat se ve sprše či vaně

+ cena – skvělý poměr kvalita/cena

nefunkční na kabelu – pokud se vám stane, že se přístroj úplně vybije, tak jej nemůžete používat během nabíjení v zásuvce. Bohužel je to taková nepříjemnost, ale je to pro naší bezpečnost. Je také voděodolný, tak by se mohla přihodit nehoda, kdyby někdo pozapomněl a epiloval se ve sprše a zapojeným epilátorem v elektrické zásuvce.

Epilátor Braun Silk-épil 7 a přehled jednotlivých sestav nástavců a doplňků

[table id=23 /]

epilátor Braun silk-épil 7 a všechny sestavy

Epilátor Braun Silk-épil 7  7-531 

Epilátor Braun Silk Epil 7-531 je jednoduchá, základní sestava série 7. Epilátor využijete k epilaci nohou a citlivých partií, např. podpaží. Jestliže nevyžadujete samostatný obličejový epilátor či peelingový kartáč nebo čistící kartáč na obličej, tak si jednoduše vystačíte s tímto modelem.

Je to ten nejjednodušší model, ale často ani nic víc nepotřebujete. 

Jednoduchá bílá barva. No, spíš perleťová.

skvělá CENA v ověřeném eshopu ZDE

Jaké nástavce a doplňky sestava obsahuje?

 • nástavec pro přesnou a efektivní epilaci
 • nástavec pro citlivou pokožku

MODEL  7-561

Epilátor Braun Silk-épil 7-561 už je rozšířená sestava, kterou využijete k epilaci všech partií na těle. Kromě těla epilátoru a nástavců pro použití na nohy a citlivých partií, je součástí této sestavy samostatný obličejový epilátor.

Pokud obličejový epilátor využijete a doma jej ještě nemáte, tak je tato sestava pro vás určitě nejvýhodnější volbou.

Jestli pro vás obličejový epilátor není zásadní věc nebo obdobný již máte, tak si můžete zvolit tuto sestavu Braun Silk-épil 7 s kosmetickou taštičkou, jak je popsáno níže.

skvělá CENA v ověřeném eshopu ZDE

Jaké nástavce a doplňky tento model obsahuje?

 • holící hlava
 • nástavec s masážními kotouči
 • zastřihovací nástavec
 • nástavec pro citlivou pokožku
 • nástavec pro přesnou a efektivní epilaci
 • samostatný obličejový epilátor

+ samostatný obličejový epilátor

Pokud je obličejový epilátor pro vás velmi důležitý a měly jste v plánu si jej pořídit, tak tato epilátor Braun Silk-épil 7-561 sestava je pro vás ta pravá.

Podobnou sestavu nabízí i následující řada. Mrkněte pro srovnání na Braun Silk-épil 9 recenze.

Sestava  7-561

Epilátor Braun Silk Epil 7-561 je totožná sestava jako předchozí, jen neobsahuje obličejový epilátor, ale součástí je růžová kosmetická taštička.

I tento epilátor je v perleťové barvě.

skvělá CENA v ověřeném eshopu ZDE

Jaké nástavce a doplňky v tomto modelu najdete?

 • holící hlava
 • nástavec s masážními kotouči
 • zastřihovací nástavec
 • nástavec pro citlivou pokožku
 • nástavec pro přesnou a efektivní epilaci

+ kosmetická růžová taštička

Epilátor Braun Silk-épil 7  7-521

Epilátor Braun Silk-épil 7-521 je nejjednodušší sestava sedmé řady. Kromě klasického masážního nástavce má pouze jeden – nástavec pro přesnou a efektivní depilaci.  Tato sestava postačí těm, co ji budou používat jen na nohy. Pokud preferujete odstraňovat chloupky v podpaží a v partiích bikin žiletkou,  tak není třeba pořizovat složitější model.

Pokud se vám líbí růžová barva, tak proč ne? Pro krásné hebké nohy nic víc, než Braun Silk-épil 7 nepotřebujete.

skvělá CENA v ověřeném eshopu ZDE

Jaké nástavce a doplňky jsou součástí této sestavy ?

 • nástavec pro přesnou a efektivní epilaci
 • masážní nástavec

SESTAVA řady 7  939-e

Epilátor Braun Silk-épil 7 7-939e už obsahuje  Skin Spa prvky známých z deváté řady.  Epilátor nemá žáden jiný epilační nástavec, než ten masážní, který vám postačí na epilaci nohou. Na tělo přístroje můžete ještě nasadit peelingový kartáčový nástavec, který slouží k promasírovaní a prokrvení nohou. Peelingovou masáží se zbavíte staré kůže a měla by  zabránit zarůstání chloupků po epilaci.

Sestavu Braun Silk-épil 7 ještě doplňuje kartáč na obličej. To je hodně užitečná věc, takže pokud podobný přístroj není ve vaší koupelně, tak věřím, že to využijete.

Jaké nástavce a doplňky řada Braun Silk Epil 7-939e obsahuje?

 • peelingový kartáčový nástavec
 • kartáč na obličej

+ kartáč pro hloubkový peeling na tělo

+ kartáč na obličej

Jestli se vám tyto doplňky líbí, tak se vám bude zamlouvat celá Spa série, kterou si můžete prohlédnout v Braun Silk-épil 9.

Epilátor Braun Silk-épil 7  921e

A konečně epilátor Braun Silk Epil 7-921e. Ten obsahuje navíc jen peelingový kartáč. Konkrétně to je peelingový nástavec.

skvělá CENA v ověřeném eshopu ZDE

Jaké nástavce a doplňky sestava obsahuje?

 • kartáček pro jemný peeling pokožky

+ kartáček pro hloubkový peeling pokožky

Přehled všech nástavců pro Braun Silk-épil 7

Zastřihovací nástavec určitě znáte z jiných  epilátorů. Braun Silk-épil 7 není výjimka. Slouží k zastřižení delších chloupků na stejnou délku.

Holící hlava Holící hlava vám poslouží jako regulérní holící strojek.

Nástavec pro citlivou pokožku slouží k epilaci míst, která jsou citlivější. Tím je myšlena oblast bikin, podpaží. Obzvlášť z počátku epilace je bolestivější a tento nástavec (kryt) vám pomůže bolest zmírnit. Pro první epilace je doporučeno použít rychlost I. Pro méně bolestivější epilaci napněte kůži druhou rukou.

Tento kartáček najdete také pod názvem exfoliační kartáč. Nástavec je tvořen z pevných tvrdších štětinek. Využijete je na oblasti na těle, kde snesete větší tlak a kartáč pro jemný peeling bude pro vás nedostatečný. Obzvláště na nohy je velmi příjemný. Některé sestavy Braun Silk-épil 7 jej obsahují.

Některé sestavy mají i samostatný epilátor na obličej, který je důslednější a pohodlnější než nástavec na epilátor.

Pokud se vám bude hodit, tak neváhejte si jej pořídit v sestavě Braun Silk-épil 7.

Tento nástavec se nasazuje na epilační hlavu Braun epilátoru. Protože je oblast obličeje citlivější, tak zpočátku použijte rychlost I. Při epilaci napínejte kůži na epilovaném místě.

Ruční čistič na obličej, využijete k čištění, peelingu a prokrvení pleti. Běžně je v sestavě s bílým kartáčkem.

Než se rozhodnete pro tradiční epilátor, zvažte, jestli vám nebude spíše vyhovovat IPL epilátor Philips Lumea nebo Braun Silk expert. Pokud hledáte epilátor vyloženě na intimní partie, tak se podívejte, zda nebude pro vás v hodnější Brazilská depilace cukrovou pastou.

A víte, jaký je rozdíl mezi epilátorem a depilátorem?

Napsat komentář