Braun Silk-épil 9 – sestavy a nástavce tohoto epilátoru

Zář 12, 2017 | Epilace / Depilace

Braun Silk-épil 9 epilátor je jen jeden, ale má několik řad. Tápete v tom širokém výběru epilátorů  a nevíte, kterou sestavu nástavců a doplňků vybrat ? Tak to jste tady správně. Po přečtení následujících řádků už byste si měli poradit a vyznat se v celé sérii epilátorů Braun Silk-épil 9.  Samotné tělo epilátoru je skvělý a funkční přístroj, takže není složité se pro něj rozhodnout.

Co ale složité je, tak to je zvolit řadu či sestavu, která tento model epilátoru doplňuje. Je jich tolik a jsou různě číslované, že jde z toho hlava kolem. Jaký je rozdíl mezi 561 či 558 či braun epilátorem 579 ? A v čem se liší řada 961, 961E  a 961V ? Protože Braun přichází s tolika kombinacemi epilátoru Braun Silk-épil 9, tak chci vysvětlit jednotlivé rozdíly mezi sestavami tohoto epilátoru, aby bylo jasné s jakými doplňky jsou prodávány a která sestava bude ta nejvhodnější pro vás. Někdy se liší jen v detailu nebo v jednom nástavci či barvě, ale cena je rozdílná. Budu ráda, když uvedené tabulky a přehledy vám ušetří čas a rychleji se zorientujete, ať už si jej vybíráte pro sebe nebo jej pořizujete jako dárek.

Epilátor Braun Silk-épil 9 a přehled jednotlivých sestav nástavců a doplňků


9-561

9-558

9-579

9-961

9-961E SkinSpa

9-961V SkinSpa
počet pinzet404040404040
napájeníakumulátorakumulátorakumulátorakumulátorakumulátorakumulátor
výkyvná hlavaAno 30 stupňůAno 30 stupňůAno 30 stupňůAno 30 stupňůAno 30 stupňůAno 30 stupňů
rychlosti222222
osvětlení
mokré holení
masážní systém
holící hlava
nástavec pro citlivou pokožku
(kryt pro kontakt s pokožkou)
zastřihovaci nástavec
obličejový nástavec
peelingový kartáček
epilátor určen pro holení oblastínohy/tělo/obličej
nohy/tělo/obličejnohy/tělo/obličejnohy/tělo/obličejnohy-tělonohy/tělo/obličej
extra vybavení+ samostatný
obličejový epilátor
+ kartáč na obličej+ kartáč pro jemný peeling
+ kartáč pro jemný peeling
+ kartáč pro hluboký peeling
+ kartáč pro jemný peeling
+ kartáč pro hluboký peeling
+ masírovací polštářek
aktuální cenyAktuální cenaAktuální cenaAktuální cenaAktuální cenaAktuální cenaAktuální cena
NEJLEVNĚJŠÍ CENY ZDE nejnižší cenaZDE nejnižší cenaZDE nejnižší cenaZDE nejnižší cena

Recenze epilátoru

S čím novým příšel Braun tentokrát? V čem se liší Braun Silk-épil 9 od předchozího modelu řady 7 či 5 ? Vybavením nástavců je stejný. Liší se samozřejmě tím základním a to je tělo epilátorů, kde v řadě 9  novější model Braun SE 9 nahradil  SE 7. Pokud už máte Braun předešlé řady, tak bude těžší vás přesvědčit, že Braun Silk-épil 9 je ten nejlepší. I předešlé modely fungují skvěle a jsou velmi kvalitní. Pokud nemáte předešlý model a vybíráte epilátor, tak se hodně přimlouvám za tento model. Když už epilátor potřebujete, tak si dovolte koupit ten opravdu momentálně nej.

Ten největší rozdíl je bezesporu v tom, že má o 40% širší hlavu. A to je opravdu dost. Zasáhnete tím větší plochu na nohách a epilace tak trvá kratší dobu. Výrobce i vysvětluje, že hlava je širší o 40%, ale neznamenáto, že je o 40% více pinzet. Opravdu je zkuste pepočítat, je jich opravdu 40. Pinzety jsou větší a jejich uspořádání na širší hlavě je efektivnější a epilátor je výkonnější.

Ale já si myslím, že není jen efektivnější, než předchozí model, ale Braun Silk-épil 9 vyniká i designem. Je zase o něco vymazlenější. Možná to je jenom jiným zaoblením, ale zase vypadá o něco krásněji.
I tento model je samozřejmě Wet&Dry. Stejně jako předchozí modely jej můžete používat pod tekoucí vodou nebo v napuštěné vaně. S Wet&Dry je spojena i jiná vlastnost přístroje. Epilátor je nefunkční, když se nabíjí. Důvodem je právě to, aby se nestalo, že si někdo neuvědomí, že má epilátor napojen na elektřinu a použil ho pod vodou. Tímto Braun zajišťuje bezpečnost.
Další rozdíl je v tom, že řady Braun Silk-épil 9 nabízejí mnohem více epilačních doplňků a také spa edici.

epilátor Braun silk-épil 9 a všechny jeho sestavy. Kterou si vybrat ?

9-561 

Toto je základní sestava Braun Silk-épil 9 epilátoru. Epilátor a jeho nastavce v tomto kompletu užijete na všechny partie těla – nohy – tělo – obličej. Pokud tedy nehledáte nic speciálního, nechcete samostatný obličejový epilátor či peelingové kartáče nebo čistící kartáč na obličej, tak vám  tento epilátor  bude bohatě stačit. Tento model je v bílo fialové kombinaci.

Jaké nástavce a doplňky sestava obsahuje?

 • tělo epilátoru
 • holící hlava 
 • zastřihávací nástavec
 • nástavec pro citlivou pokožku
 • obličejový nástavec

9-558 

Tato sestava je velmi praktická a poctivá. Tento Braun epilátor užijete na všechny partie těla – nohy – tělo – obličej.  V sestavě nenajdete nástavec na obličej, protože tahle sestava má samostatný obličejový epilátor. Takže pokud víte, že obličejový epilátor je pro vás zásadní věc a využijete ho, tak určitě tuto řadu Braun Silk-épil 9 9 – 558 doporučuju. Určitě v takovém combu je výhodnější jej pořizovat, než potom zvlášť dokupovat. Tento model je v krásné modré barvě.

Jaké nástavce a doplňky tato sestava obsahuje?

 • tělo epilátoru 
 • holící hlava
 • zastřihávací nástavec
 • nástavec pro citlivou pokožku
 • samostatný obličejový epilátor
Modré tělo epilátoru Braun Silk-épil 9 s obličejovým epilátorem

+ samostatný obličejový epilátor

Pokud je obličejový epilátor pro vás velmi důležitý a měly jste v plánu si jej pořídit, tak tato epilátor Braun 9-558 sestava je pro vás ta pravá.

Kromě obličejového epilátoru obsahuje klasické nástavce.

Porovnejte si cenu s nižší řadou Braun Silk-épil 7.

9-579 

Epilátor Braun Silk-épil 9 9-579 je sestava se všemi základními nástavci pro všechny části těla. Jako bonus navíc je zde kartáč na obličej pro hloubkové čištění pleti.  Tato sestava je ve fialové barvě. 

Jaké nástavce a doplňky sestava obsahuje?

 • tělo epilátoru 
 • holící hlava
 • zastřihávací nástavec
 • nástavec pro citlivou pokožku
 • obličejový nástavec
 • kartáč na obličej

 

Fialový epilátor s nástavci na něj. A k tomu ještě kartáč na obličej.

+ čistící kartáček na obličej

Kartáč na obličej, který zbavuje pleť nečistot a make-upu. Jemné štětinky působí na pleť taky jako peeling a pleť prokrvuje a masíruje. Co je skvělé je to, že je voděodolný, takže i tento kartáček, stejně jako Braun epilátor 9-579 můžete použít ve sprše.

9-961 skin spa 

Epilátor Braun Silk-épil 9 9-961 Skin Spa je první z těch sestav, které patří do kategorie Skin Spa. Skin Spa proto, protože jejich součástí je vždy jedne nebo více peelingových kartáčků, které se nasazuji na tělo epilátoru a hýčká vaší pokožku. V této sérii najdete jeden nástavec na obličej. Pokud jste ještě náročnější, tak se mrkněte níže na ještě vybavenější Braun Silk-épil 9. Ale třeba se vám prostě jen líbí tento model ve fialové barvě. Proč ne, i to je přece podstatné při výběru. Musí to být kvalitní výrobek a musí se vám líbit.

Jaké nástavce a doplňky sestava  obsahuje?

 • tělo epilátoru 
 • holící hlava
 • zastřihávací nástavec
 • nástavec pro citlivou pokožku
 • obličejový nástavec
 • kartáč pro jemný peeling
Epilátor Braun Silk-épil 9 SPA verze. Součástí je i nástavec na tělo. Je to fialový kartáč.

+ kartáč pro jemný peeling na tělo

Tato Braun epilátor sestava obsahuje kartáč pro jemnou exfoliaci pokožky na těle. Tento kartáček pomáhá revitalizaci, prokrvování pokožky a zabraňuje zarůstání chloupků.

Schválně si můžete porovnat cenu sestavy s tím, kolik byste museli doplácet za elektrický kartáček na tělo.

9-961E skin spa 

A tento epilátor Braun  je zase o něco lépe vybavenější sestava, protože má o jeden kartáček série Skin Spa více. Braun zkrátka sestavy krok po kroku lépe vybavuje, abyste se mohli utrápit, který epilátor si vybrat. Takže jsou dva důvody, proč si vyberete právě Braun Silk-épil 9-961E Skin Spa. Jeden důvod může být ten, že se vám líbí ta modrá tyrkysová barva anebo zkrátka potřebujete o jeden čistící kartáč na obličej víc, než má předchozí sestava. Ono je ve finále jedno, který epilátor série 9 si vyberete, protože tělo epilátoru je stejné. Jde jen o to, aby v ní bylo vše, co využijete. 

Jaké nástavce a doplňky sestava obsahuje?

 • tělo epilátoru
 • holící hlava
 • zastřihávací nástavec
 • nástavec pro citlivou pokožku
 • kartáč pro jemný peeling pokožky
 • kartáč pro hlubokou exfoliaci pokožky
Braun Silk-épil 9-961E s dvěma nástavci na tělo

+ kartáč pro jemný peeling na tělo

+ kartáč pro hlubokou exfoliaci pokožky

Kartáče řady Skin Spa, které se věnují péči vaší pokožky. Využijete je pro masáže pokožky a odstranění staré kůže. Příjemné je, že kartáče a masáž pokožky můžete provádět přímo ve vaně nebo ve sprše, protože  Braun Silk-épil 9 je voděodolný.

9-961V Skin spa 

A konečně závěrečný komplet celé této řady epilátoru, který je odlišný už tím, že je ve zlaté barvě.  Tato sestava má masážní polštářek a kryty na kartáčky. Je to vlastně ta nejelegantnější sestava Braun Silk-épil 9, kterou si můžete pořídit. Vypadá opravdu luxusně, takže je to taky skvělý tip na dárek.  Tímto kompletem získáte i nástavec na obličej, který jednoduše zaměníte na tělo epilátoru. Namísto holící hlavy nasadíte obličejový epilátor, kterým si vyčistíte obličejové póry do hloubky a krásně jej promasírujete.

Jaké nástavce a doplňky sestava Braun Silk Epil 9-579 obsahuje?

 • tělo epilátoru Braun se 9
 • holící hlava
 • zastřihávací nástavec
 • nástavec pro citlivou pokožku
 • obličejový nástavec
 • kartáček pro jemný peeling pokožky
 • kartáček pro hlubší exfoliaci pokožky
 • masážní polštářek
 • kryty pro kartáčky
Zlatá barva Braun Silk-épil 9 a největší sestava

+ kartáček pro jemný peeling pokožky

+kartáček pro hlubší exfoliaci pokožky

+masážní polštářek

+kryty na kartáčky

přehled všech nástavců pro epilátor Braun Silk-épil 9 s kterými se můžeme setkat

Zastřihovací nástavec

Zastřihovací nástavec určitě znáte z jiných  epilátorů, takže v sestavě epilátoru Braun Silk-épil 9 nemůže chybět. Slouží k zastřižení delších chloupků na stejnou délku.

Kartáček pro čištění pleti

 

Obličejový epilátor

Některé sestavy mají i samostatný epilátor na obličej, který je důslednější a pohodlnější než nástavec na epilátor. Takže pokud obličejový epilátor využijete, tak neváhejte si vybrat tu správnou sestavu Braun Silk-épil 9.

Nástavec na citlivou pokožku

Nástavec pro citlivou pokožku slouží k epilaci míst, která jsou citlivější. Tím je myšlena oblast bikin, podpaží. Obzvlášť z počátku epilace je bolestivější a tento nástavec (kryt) vám pomůže bolest zmírnit. Pro první epilace je doporučeno použít rychlost I. Pro méně bolestivější epilaci napněte kůži druhou rukou.

Jemný kartáč na obličej

 

Kartáč pro hloubkový peeling

Tento kartáček najdete také pod názvem exfoliační kartáč. Nástavec je tvořen z pevných tvrdších štětinek. Využijete je na oblasti na těle, kde snesete větší tlak a kartáč pro jemný peeling bude pro vás nedostatečný. Obzvláště na nohy je velmi příjemný.

Holící hlava

Holící hlava vám poslouží jako regulérní holící strojek.

Kartáč pro hrubý peeling na obličej

 

Kartáč pro jemný peeling

Kartáček s velkým množstvím jemných štětinek odstraňuje starou kůži a pokožku regeneruje. Při pravidelném použití zabraňuje zarůstání chloupků pod kůži.

Nástavec na epilaci obličeje

Tento nástavec se nasazuje na epilační hlavu Braun epilátoru. Protože je oblast obličeje citlivější, tak zpočátku použijte rychlost I. Při epilaci napínejte kůži na epilovaném místě.

Masážní polštářek

Tento nástavec pro hloubkovou masáž masíruje a prokrvuje pokožku. Tyto tlaky a pohyby mají blahodárný účinek na vzhled a zdraví pleti.

Ruční kartáč na obličej

Ruční čistič na obličej, využijete k čištění, peelingu a prokrvení pleti. Běžně je v sestavě s bílým kartáčkem.