Depilační krém na nohy, na obličej, pro muže… funguje to?

Depilační krém je jedna z metod odstranění chloupků z pokožky. A zní to jako ten nejideálnější prostředek pro depilaci. Vždyť si jej jen rozetřete po pokožce, kde se chcete zbavit chloupků. Během aplikace si můžete jen tak odpočinout nebo naopak pokračovat v činnosti, protože krém vás nijak neomezuje. No a potom už jej jen setřete a chloupky jsou ty tam. Je to opravdu tak jednoduché? Koukneme se na to.

Pro koho je depilační krém vhodný?

Pokud nemáte rádi depilaci žiletkou, ale epilátor či voskové pásky jsou pro vás bolestivé, tak zkuste depilaci krémem. Depilační krém není drahý, použití je víc než snadné. Jen je tady jeden háček. Musíe ho vyzkoušet, abyste věděly, že funguje právě vám. Záleží na typu chloupků. Někdo jej používá i na nohy, někdo jen na intimní partie. Někdo si jej moc pochvaluje, protože zrovna u něj funguje výborně, někdo na něm po prvním použití zanevře. Často se depilační krém používá v kombinaci s holícím strojkem – žiletkou. A pozor, není určen jen ženám, existuje také depilační krém pro muže.

Jaký depilační krém vybrat ?

Tady je výběr depilačních krému, které jsou u nás ověřené a nejoblíbenější. Troufám si říct, že když nebude jeden z nich u vás fungovat, tak asi lepší nenajdete. Záměrně jsem z výběru vynechala takové, o kterých jsem četla napříč internetem plno špatných zkušeností.

Pokud s depilačním krémem začínáte a nevíte, zda bude fungovat na váš typ chloupků, tak si určitě nepořizujte hned to největší balení.

  • rychlá a jednoduchá aplikace
  • bez pupínků po aplikaci
  • chloupky nezarůstají
  • chloupky rostou pomaleji v porovnání s žiletkou
  • není to nadlouho
  • nefunguje u každého (záleží na typu chloupků)

Veet depilační krém 

Depilační krém veet je jeden z nejpoužívanějších. Značka veet  pracuje s různými prostředky pro depilaci. Já jsem léta užívala jejich depilační pásky, takže když jsem chtěla vyzkoušet krém, tak jsem hned sáhla po této značce.

Veet depialční krém je proveden v několika podobách. Pro normální, citlivou nebo suchou pokožku. Hodně je chválené balené s pumpičkou, že je to velmi pohodlné použití, ale když ještě zbývá krém na dně (tak na 2 až 3 použití) , tak pumpička už ho nedokáže nasát. Takže jej odšroubujte a dostaňte z něj zbytek.

Veet depilační krém Aloe Vera Vitamínem E pro citlivou pokožku 100ml

porovnej ceny ZDE >>

Veet depilační krém Aloe Vera Vitamínem E pro citlivou pokožku 400 ml pumpička

porovnej ceny ZDE>>

Veet depilační krém Bambucké máslo & lilie suchá pokožka 100 ml

porovnej ceny ZDE>>

Veet depilační krém Bambucké máslo & lilie suchou pokožku 400 ml pumpička

porovnej ceny ZDE>>

Veet depilační krém pro normální pleť 100 ml

porovnej ceny ZDE>>

Veet depilační krém suprem Essence 90 ml

porovnej ceny ZDE>>

Vichy Dépilatoires 150 ml

porovnej ceny ZDE >>

Depilan Ladies + Men depilační sada intimní depilační krém 75 ml + ošetřující krém po depilaci 30 ml

porovnej ceny ZDE>>

Depilační krém na obličej 

Depilační krém na obličej je jednoduchý a účinný způsob, jak se těch nepříjemných a nevzhledných chloupků na obličeji zbavit. Depilační krém na obličej obsahuje šetrnější složení, protože je používán na obličej, ale zároveň je funkční, protože na obličeji máme jemné chloupky.

Acorelle depilační krém na obličej a citlivé partie 75 m

porovnej ceny ZDE>>

Avon Skin So Soft Soft depilační krém na obličej s olejem z voďankovce 15 ml

porovnej ceny ZDE>>

Depilační krém pro muže

Depilační krém pro muže – Collistar men

porovnej ceny ZDE>>

Depilan Ladies + Men depilační sada intimní depilační krém 75 ml + ošetřující krém po depilaci 30 ml

porovnej ceny ZDE>>

Jak funguje depilační krém ?

Krém na rozdíl od žiletek kůži nevysuší a zanechá pokožku hydratovanou a hladkou. Látky v depilačním krému pracují tak, že působí i na kořen chloupku, takže oholení vydrží déle, než pokud je oholíte žiletkou. Je to individuální, ale průměrně pokožka vydrží zůstat hladká 3-7 dní. Chloupky dorůstají jemnější.

Po aplikaci nebudete mít klasické strniště, podrážděnou pokožku či červené pupínky. Teda samozřejmě pokud nemáte na něj alergii. Takže určitě před první ostrou naneste trochu krému na pokožku, abyste viděly vaši reakci.

Před aplikací depilačního krému

Vyberte si krém, který je osvědčený a kvalitní. Tento druhe depilace není nijak drahá záležitost, takže i napoprvé zkuste jeden z těch kvalitnějších, který bude šetrný k vaší pokožce a zároveň funkční.

Vy znáte svou pokožku nejlépe, takže víte, co může vyvolat svědění, zčervenání pokožky.

Když už krém máte, tak před prvním použitím jej otestujte. Naneste je na nějaké citlivé místo, jen na malou plochu, nejlépe 24 hod, před plánovaným použitím. Můžete si například potřít vnitřní stranu předloktí.

Před aplikací se vysprchujte, mýdlem se omyjte a dobře osušte. Teplá voda pomůže chloupkům trochu změknout. Samozřejmostí je, že nemáte nějak zarudlou pokožku, že nemáte žádné odřeniny.

Postupujte podle návodu výrobce. Každý výrobek to může mít jinak. Netřeba snad zmiňovat, že prostředky, které mají už po záruční době nebudou fungovat tak, jak by měly.

Aplikace depilačního krému

Krém rozetřete rovnoměrně po pokožce rukou či špachtlí. Vyvarujte se oblastem, které zakazuje ošetřit výrobce. Oblastem kolem očí, nosní dírky, uši, genitálie, bradavky, kolem konečníku.

Čekejte takovou dobu, co najdete v pokynech výrobce. Může to být od 3 min do 10 min. Záleží na prostředku. Samozřejmě pokud cítíte pálení či vidíte rudnutí pokožky, tak okamžitě depilační krém smyjte. Zvláštní zápach můžete cítit. Je způsoben chemickou reakcí vašich chloupků na depilační krém.

2 komentáře u „Depilační krém na nohy, na obličej, pro muže… funguje to?“

Komentáře nejsou povoleny.