Hyundai FM 605B / Hyundai FM 605P je levná masážní vanička

Hyundai FM605B přináší revoluci v masážních přístrojích. Konečně je tady masážní vanička ve dvoubarevném provedení. Hyundai FM 605B je v modrém provedení. Hyundai FM 605P je v růžovém provedení. B jako blue = modrá a P jako pink= růžová. Vím, že barva je asi až na posledním místě při výběru masážní vaničky. Mnohem zásadnější jsou její funkce a kvalita. Ale i tak je příjemné, že se vyrábí jeden model ve dvou barvách.

Masážní vanička Hyundai FM 605B /Hyundai FM 605P  patří do levnější cenové kategorie, takže od ní nečekejte vlastnosti jako u Beurer FB 50. Ale i když si pořizuji výrobek v levnější relaci, tak určitě stále požaduji určitou kvalitu za tu cenu. A je jedno, jestli si to kupuji pro sebe nebo jako dárek.

Takže co nám masážní vanička Hyundai FM 605B /Hyundai FM 605P za tu nízkou cenu nabízí?

Aktuální cena

 • cena
 • velmi snadné ovládání
 • manipulace
 • hlučnost

Jaké funkce má Masážní vanička Hyundai FM 605B / Hyundai FM 605P ? 

 » Bublinková masáž

14 vzduchových trysek rozproudí perličkovou lázeň, která je nezbytnou funkcí každé masážní vaničky a ani neočekávám, že by Hyundai FM 605B tuto funkci neměla. Na dně vaničky jsou takové obloukovité “kolejničky” a to je právě ta plocha vaničky, která obsahuje vzduchové trysky. Bublinkovou masáž si můžete zvolit ve dvou programech:

 • bublinková masáž + teplá lázeň
 • vibrační masáž + teplá lázeň + bublinková masáž + infrazáření

  » Vibrační masáž od hyundai FM605B

Stejně jako bublinková masáž (někdy nazývaná perličková lázeň), tak i vibrační masáž je základní funkcí pro masážní vaničky. Celé dno vaničky je pokryto stimulačními body. Jsou to bílé drobné výstupky – trny, které masírují vaše chodidla. Stimulačních bodů je 200, včetně bodů na masážních válečcích a masážních nástavcích. Masážní válečky jsou 2. Každý je umístěn uprostřed na dně vaničky, tak aby masíroval nohu. Je otočný a má hroty. Takže během koupele si nohou můžete tímto válečkem točit a takto masírovat. Nelze je vyjmout. Masážní nástavce jsou také dva, tentokrát umístěné na krytu uprostřed vaničky, jedn pod druhým. Intenzitu vibrací nastavit nelze. Ta už je dána, ale tak to běžně u masážních vaniček bývá. Vibrační masáž si můžete zvolit ve dvou programech:

 • vibrační masáž + infrazáření
 • vibrační masáž + teplá lázeň + bublinková masáž + infrazáření

» Ohřev vody

Teplou lázní je myšleno udržování teploty vody, kterou si tam sami navolíte před začátkem procedúry.

» Infračervené světlo Hyundai FM605B

Infrazáření si můžete spustit ve dvou programech:

 • vibrační masáž + infrazáření
 • vibrační masáž + teplá lázeň + bublinková masáž + infrazáření

Programy masážní vaničky Hyundai FM 605B / Hyundai FM 605P  

Jak bývá zvykem u většiny typů masážních vaniček, tak ani Hyundai FM 605B není výjimkou a programy jsou už přednastaveny.

 1. vibrační masáž + infrazáření
 2. bublinková masáž + teplá lázeň
 3. vibrační masáž + teplá lázeň + bublinková masáž + infrazáření

Vibrační masáž + infrazáření

To je vhodný program, pokud nepotřebujete teplou vodu a stačí vám nohy namasírovat ve studené vodě. Tento program oceníte v létě, až si budete chtít po dlouhém parném dni nohy ochladit. I když to na první pohled vypadá jako obyčejný program ve studené vodě, tak musím vyzdvihnout, že zde vůbec existuje možnost mít na výběr studenou lázeň. U dražších modelů masážních vaniček na nohy, kde už je sofistikovanější ohřev vody a nastavujete si na displeji teploty, tak je časté, že vanička vždy ohřeje vodu na nějakou minimální teplotu (např. 30°C). Takže voda je vždy teplá a paradoxně u takového dražšího modelu nemáte možnost si dopřát ledovou lázeň.

Bublinková masáž + teplá lázeň

Druhá kombinace bublinková masáž + teplá lázeň si nastavíte například při koupeli nohou nebo po masáží. Tato kombinace je také vhodná pro odmočení nohou před domácí pedikúrou.

Vibrační masáž + teplá lázeň + bublinková masáž + infrazáření

Poslední program je vlastně kombinace všech funkcí, kterými masážní vanička Hyundai FM 605B disponuje. 

Jak se ovládá masážní vana Hyundai FM 605B / Hyundai FM 605P ?

Ovládání je velmi jednoduché. Na vrchním krytu je otočný vypínač, který ma 4 polohy. 0 – nulou je značeno, že je přístroj vypnuto Pro zapnutí otáčíte spínač do polohy 1 nebo 2 nebo 3. 1 – vibrační masáž + infrazáření 2 – bublinková masáž + teplá lázeň 3 – vibrační masáž + teplá lázeň + bublinková masáž + infrazáření

Co byste ještě o masážní vaně Hyundai FM 605B či Hyundai FM 605P měli vědět ?

Aktuální cena

Maximální délka chodidla, které se pohodlně vleze do masážní vaničky je  28 cm. Pokud tedy chcete používat masážní vaničku pro více členův rodině, tak se přesvědčete, že vám všem bude sedět. Jiné modely jsou třeba i do 33 cm.

Často se setkávám s tím, že uživatelé si stěžují na krátký kabel. Ale krátký kabel je u těchto přístrojů běžný. Vždy se musí ještě použít prodlužovací kabel. Hned první věc, které si lze všimnout je úchyt vaničky, který je velmi praktický pro přenos a disponování s vaničkou. Výrobce nedoporučuje sypat koupelové přísady do přístroje. Pokud hledáte masážní vaničku, kde můžete používat své oblíbené přísady, tak doporučuji Beurer FB 35, což je masážní vanička s aromaterapií. Pokud byste chtěli masážní vaničku, která obsahuje další funkce jako například magnetoterapii či jíné, tak můžu vele doporučit Beurer FB 50. Rozměry výrobku:

 • Hmotnost (kg): 1.930
 • Výška (cm): 19.50
 • Šířka (cm): 36.00
 • Hloubka (cm): 41.50

Příkon: 80W

Tato masážní vanička má opravdu skvělou cenu,  je o polovinu levnější, než masážní vanička Concept MV 7140

Pokud byste si stále nebyli výběrem jistí, tak zde také najdete Recenze a testy všech masážních vaniček.