Masážní přístroj vám nikdy neřekne ne

Bylo by příjemné si každý den po celodenní práci zajít na masáž, ale to by přece jen bylo dost časově a finančně náročné. Ale pořídit si nějaký vhodný masážní přístroj, který mě bude vždy doma čekat s plnou náručí a bez řečí mě promasíruje kdekoliv a kdykoliv, tak to už je reálnější představa.

Takový masážní přístroj vás bude vždycky doma čekat. Nebudete platit za každou masáž, ale zaplatíte jen jednou. Navíc jej může používat i váš partner či partnerka. Můžete si ho s sebou brát na cesty nebo do práce.

Při výběru masážního přístroje je důležité si opravdu uvědomit, na co jej budete používat. Existuje vyloženě masážní přístroj na nohy nebo masážní přístroj, který je určen téměř na všechny partie těla.

Vybrali jsme pro vás ty nejlepší a nejefektivnější masážní přístroje, které u nás jsou momentálně k dostání. Popisujem nejen jejich funkce, ale také názory uživatelů.

Vyberte si masážní přístroj, který sedne právě vám a přejeme vám příjemnou a ničím nerušenou masáž.

 • poměr cena/výkon
 • nahřívání
 • partner/ka se vás bude méně dotýkat

Beurer MG 145

Užití: nohy, záda, krk, chodidla

Beurer MG 145 kde a za kolik ?

Velmi univerzální masážní přístroj na celé tělo, který si na vás vždycky najde čas. Tento SHIATSU masážní polštářek potěší každý kousek vašeho těla. Je z měkkého příjemného materiálu, který je snímatelný a pratelný.

Ale teď to důležitější. Jak funguje? Má čtyři masážní rotační hlavy a vaše svaly uvolní parádně, protože má funkci nahřívání díky infračervenému světlu.

Na zadní straně je úchyt, kterým si masážní přístroj zachytíte za židli a krásně jednoduše promasírujete záda.

 • hodně muziky za málo peněz
 • už nemusíte druhé polovičce masírovat záda
 • partner/ka vám ho bude krást

Beurer MG 147

Užití: nohy, záda, krk, chodidla

Beurer MG 147 kde a za kolik?

Opět Shiatsu masážní přístroj od Beurer, který dokáže namasírovat kteroukoliv partii těla. Tento masážní polštář na dálkové ovládání se snaží napodobit asijské shiatsu masáže.

Čtyři rotáční hlavy, které se dokáží pohybovat oběma směry, vás důkladně a pořádně promasírují.

Samozřejmostí je úchyt na židli.

 • využití na celé tělo
 • infračervené záření

InSPORTline D30A

užití: celé tělo

InSPORTline D30A kde a za kolik?

A opět další masážní polštářek, s kterým zažijete asijskou shiatsu masáž. V masážním polštářku jsou zabudovány 4 páry hlavic, které svým obousměrným pohybem napodobují masáž lidskými prsty. Aby masáž byla účinná, je třeba části těla zahřát a to InSPORTline D30A umí pomocí infračerveného záření.

Použít jej můžete na jakoukoliv část těla, kterou potřebujete promasírovat.

Je lehký a přenosný, takže jej můžete brát na cesty nebo do práce. Tento masážní přístroj odbourá vaše nepohodlí a bolest svalů, podporuje krevní oběh a regeneraci svalstvo.

Povlak polštářku je jednoduše pratelný a můžete jej pomoci jeho úchytu upevnit na židli.

 • velmi intenzivní a silná masáž

Beurer FM 60

užití: masáž chodidel

Beurer FM 60 kde a za kolik?

Další masážní přístroj na způsob Shiatsu masáže. Výrobce Beurer i zde odvedl slušnou práci. Beurer FM 60 je masážní přístroj s 18 masážními hlavami. Na každém chodidle 9. Můžete si nastavit libovolně úhel sklonu, což je opravdu velká výhoda.

Pokud vás trápí časté oteklé nohy, tak masáž chodidel je pro vás nutností.

 • vyhřívání

inSPORTline Footsage

užití: nohy

InSPORTline footsage kde a za kolik?

Speciální masážní přístroj na chodidla od inSPORTline. Na každém chodidle je 30 masážních hrotů či výstupků, které se vysunují a zasunují a takto se krásně starají o příjemnou masáž vašich chodidel.

Povrch, na který pokládáte chodidla je z neoprénové membrány, který je výborný na údržbu.

Tento masážní přístroj disponuje i vyhříváním, což může být výborné především pro ty, co trpí studenými chodidly. Ale hlavně každá masáž bude mít větší účinnost, protože chodidla budou teplem ještě více prokrvená a svaly uvolněné.

 • využití pro celou rodinu
 • cvičení těla + masáž chodidel

Akupresurní rotační PinDisk

užití: akupresura, cvičení

Pindisk kde a za kolik?

Tento masážní přístroj zabije dvě mouchy jednou ranou. Je to cvičící nástroj pro vaše tělo a zároveň akupresurní masážní přístroj pro vaše chodidla. Prokrví dolní končetiny a zároveň zpevní celé tělo.

Přístroj má 370 akupresurních hrotů, které vám zajistí skvělou reflexní masáž chodidel.

Využití pro celou rodinu.

Pokud byste chtěli ještě větší komfort pro svá chodidla, tak se podívejte na masážní vaničky.

Masážní přístroje rozhodně patří mezi dárky pro vaše blízké. Poku například potřebujete dárek pro maminku, tak masážní přístroje jsou určitě vhodné a uděláte ji tím radost.