Masážní vanička Beurer FB 35 s aroma terapií

Pohled z vrchu na masážní vaničku Beurer FB 35. Barva je růžovo bílá.

Beurer FB 35 je velmi oblíbeným masážním přístrojem. Masážní vanička Beurer FB 35 se v základu nijak neliší svým tvarem od ostatních masážních van. Přesto hned na první pohled vypadá tak trošku jinak.

Je krásně zaoblená, stojí na elegantních vyšších pryžových nožkách, ale hlavně má velmi praktické madlo, za které přístroj přenášíte nebo jej držíte při plnění vodou. Skvěle také vypadá malý věšáček, kde jsou uchyceny nástavce na pedikúru. Taky ta starorůžová barva je velmi příjemná.

Masážní vanička s aroma terapií ? Už když si myslím, že mě u masážních vaniček nemůže nic překvapit, tak zase je tady něco nového. S touto funkcí – aroma terapie-  jsem se u masážních vaniček ještě nesetkala, tak jsme zvědavá, jestli je to opravdu užitečná věc nebo ne.

Aktuální cena
  • design
  • madlo-držadlo
  • magnetoterapie
  • infračervené světlo
  • pedikúra – odnimatelné nástavce
  • funkce nelze kombinovat
  • voda se neohřívá, ale jen se udržuje původ

Jaké funkce má masážní vanička Beurer FB 35 ?

» Terapie magnetickým polem pro Beurer FB 35

Masážní vana Beurer FB 35 má 16 magnetů, které jsou v ní zabudované. Magnetické pole stimuluje naše buňky, které získají více energie. Tato funkce je automaticky zapnuta při perličkové masáži. Po zapnutí přístroje jsou magnety v provozu a učinkují na nás. Samostatně vypnout či zapnout nejdou.

» Reflexní masáž od Beurer FB 35

Beurer FB35 má zabudované 2 masážní válečky. Jednoduše mechanickým pohybem nohy s něma pohybujete dopředu dozadu podle libosti.Pokud je nebudete zrovna využívat, tak je snadno vyndáte. 

» Pedikúra nástavce

Masážní vany na nohy často používáme před samotnou pedikúru. To aby chodidla byla krásně rozmočená, uvolněná a pedikúra je potom mnohem účinnější.

Tato masážní vana na nohy Beurer FB 35 má 3 vyměnitelné nástavce, které poslouží  pro pedikúru. Jsou to tři kulaté hlavy, které jsou umístěné na vyvýšeny ostrůvek mezi chodidly.  

1. Kartáček slouží pro masáž chodidel a jejich reflexních zón. Také asi poslouží pro vyčištění nečistot.

2. Hlavice se třemi kuličkama slouží pro masáž.

3. Poslední, třetí hlavice je na odstranění ztvrdlé kůže.

» Perličková masáž

Pod každým chodidlem  je umístěna  lišta se vzduchovými otvory, které slouží k vířivé masáži. Je to klasická vířivka, kterou by měla mít každá vanička na nohy.

» Infračervené světlo Beurer FB 35

Infračervené světlo není tak úplně běžná funkce pro masážní vany. V přístroji Beurer FB 35   jsou zabudována 4 infračervené světla. Toto světlo stimuluje reflexní zóny na chodidlech a prokrvuje je.

» Ohřev vody

Tato funkce není ohřev vody jako takový. Nefunguje tak, že si do vaničky napustíte vlažnou vodu a čekáte, že se vám krásně voda zahřeje. Ohřívání vody u Beurer FB 35 funguje pouze tak, že si sami vaničku naplníte teplou vodou podle vašich potřeb a vaničku tuto teplotu bude udržovat. Ale i tak je masážní vanička pomocníkem, pokud vás trápí studené nohy.

Pokud byste měli zálusk na masážní vaničku s regulovaným ohevem vody, tak vřele doporučujeme od stejné firmy vaničku Beurer FB 50.

» Vibrační masáž v podání Beurer FB 35

Vibrační masáž je běžnou funkcí masážních van. Vibrační masáž má své speciální tlačítko, kterým se spouští. Nejde spustit na sucho samostatně, ale pouze s perličkovou masáži. Tato vibrační masáž se dalším způsobem nijak nereguluje, kdy byste si ji mohli zeslabit nebo naopak zesílit. Lze jen zapnout či vypnout. 

» Aroma terapie je charakteristická pro Beurer FB 35

Můžu si do masážní vaničky nasypat sůl do koupele? To je častý dotaz, na který se kupující ptá, než si masážní vaničku koupí. U běžné vaničky vám prodávající nejspíš řekne, že by se to nemělo dělat, protože sůl by mohla poškodit funkčnost vaničky. Pokud nějaké přísady do koupele přesto používáte, tak musíte opravdu dbát na správné vymytí vaničky.

Ale masážní vanička Beurer FB 35 má odnímatelné filtry, které si můžete naplnit koupelovou solí či jinými přísadami do koupele. Takto budou přísady odděleny od masážní vaničky a nehrozí, že by ji nějak poškodily. Použití aromatických filtrů je opravdu velmi jednoduché, jen je třeba opravdu dodržet rysku na filtru, po kterou můžete maximálně naplnit nádobku.

Jak vypadá Beurer FB 35 na první pohled ?

Pokud jste se s masážní vaničkou ještě nesetkali, tak doporučujeme přečíst článek o tom, jak masážní vaničku vybrat.

Beurer FB je zepředu je zaoblená typickou krytkou pro masážní vaničky, které chrání okolí před stříkající a cákající vodou. Uprostřed této krytky jsou dvě funkční tlačítka.

Vrchním tlačítkem zapneme či vypneme:

perličková masáž + infračervené světlo + ohřev vody (vždy jen tyto tři kombinace dohromady, nejde samostatně zapnout jednu z nich)

Spodním tlačítkem zapneme či vypneme:

vibrační masáž (vždy jen dohromady k předchozí funkci, nejde samostatně zapnout)

masážní vanička Beurer FB 35 a funkce

Na přístroji najdete obvyklou rysku, která nám udává kam by maximálně měla sahat voda, aby se z vaničky nevylévala.

V přední části přístroje uprostřed je umístěn kryt filtru, kde najdete odnimatelný aromatický filtr.

Ve spodní části je navíječ na kabel a gumové nožky, které zabraňují pohybu přístroje.

Uprostřed mezi levou a pravou nohou je umístěn vyvýšený ostrůvek, kde najdete nástavce na pedikúru. Nástavce jsou vyměnitelné a skládají se ze tří části. Prvním je pemza, která odstraní zrohovatělou kůži, druhý nástavec je kartáč a třetí nástavec je masážní.

Dva nástavce, které se zrovna nepoužívají lze vložit do věšáčku, který se zavěsí za masážní vaničku.

Tento prvek jsem ještě neviděla, ale vypadá skvěle a je praktický.

Jak už asi tušíte, tak ty čtyři červené tečky jsou infračervené světelné body.

Celá plocha masážní vaničky, kde jsou vaše nohy ponořené je tvořena z výstupků, které mají taktéž masážní funkci.

Jak se masážní vanička Beurer FB 35 ovládá ?

Ovládání masážní vaničky Beurer FB 35 je opravdu velmi snadné. Tuto masážní vaničku se naučíte ovládat na první dobrou. 

Masážní vanička má dvě tlačítka umístěna uprostřed přístroje pod sebou. Vrchní tlačítko, které vypadá jako klasický vypínač slouží pro spuštění funkcí  – perličková  masáž s infračerveným světlem a dohříváním vody. Pro zapnutí stiskněte tlačítko a perličková masáž se spustí vždy společně s infračerveným světlem a dohřevem vody. Po opětovném zmáčknutí se tato funkce vypne. Tyto funkce můžete používat jen takto dohromady.

Druhé tlačítko je na spuštění vibrační masáže. Ale pozor. Vibrační masáž nelze spustit jen samostatně, ale pouze pokud je už zapnuta perličková masáž. Takže pokud si užíváte perličkovou masáž , tak se ještě rozhodnete, zda chcete použít i vibrační masáž či nikoliv a tímto tlačítkem ji buď zapínáte nebo vypínáte.

Co byste ještě o masážní vaničce Beurer FB 35 měli vědět ?

Podívejte se sami na video, kde uvidíte masážní vaničku Beurer FB 35 v akci a posuďte sami, jaký dojem z ní máte. Video je zde.

Za nás určitě doporučujeme jako dárek pro maminku.

Masážní vanička Beurer FB 35 je určena pro vás s chodidlem do 30 cm.

Hmotnost: cca 2 kg

Rozměry: 41cm x 38cm x 17cm

A pokud ještě nejste rozhodnuti, tak se podívejte na tabulku Testy + recenze všech masážních vaniček. 

Pokud byste chtěli ještě další luxus dopřát svým nožkám, tak možná potřebujete masážní přístroj.