Masážní vanička Homedics FS 250 je tajný favorit

Masážní vanička Homedics FS-250 je rozhodně můj velký favorit. Opravdu moc se mi líbí designově. Je prostě jiná oproti dalším masážním vaničkám. Ty vaničky někdy mají dost podobný design a rozhodujete se na základě funkcí, které umí. Ale tato vanička absolutně vyniká svým designem a má nadstandartní funkce oproti jiným vaničkám.

  • masáž bez vody    
  • nadčasový design
  • kvalitní zpracování
  • ještě jsme nezjistili

Masážní vanička Homedics FS 250 a funkce ?

Vibrační masáž

Prvním tlačítkem spouštíte masáž. Tuto funkci můžete využít klidně i bez vody. Běžné je s vodou, ale pokud máte potřebu si narychlo promasírovat nasucho nohy, tak vám to příjde vhod. Né každá masážní vanička má tuto funkci – masáž bez vody, i když je hodně lidí přesvědčenou o opaku. Lidé předpokládají, že je to samozřejmost a až z návodu se dozví, že to není možné. Tato vanička to umožňuje, tak toho využijte. Jiné značky masážních vaniček vám to neumožní.

Bublinková koupel

Homedics FS 250 má 4 pásy vzduchových trysek, což je srdce bublinkové (perličkové)  lázně. Jsou krásně viditelné. I tady si výrobce vyhrál z designem. Jsou krásně vlnkovaté a vypadají zajímavě.

Ohřev vody

Ohřev vody není koncipován, že vám od 0°C sehřeje vodu až na 45°C. Ale pokud nalijete do vaničky teplou vodu, tak ji pěkně udrží teplou. Je to spíše o temperaci vody, udržování teploty.

 Tuto funkci, kdy opravdu vanička ohřívá vodu, má k dispozici jen masážní vanička Beurer FB 50.

Magnetická terapie

Homedics FS 250 disponuje magnetickou terapií o síle 1000 gaussů. Přiznávám je to takové nejednoznačné hodnocení, protože zejmě nepoznáte rozdíl mezi Homedics FS 250 magnetickou terapií a Beurer FB 50. Ale magnetická terapie je brána jako velmi účinná pomoc pro relax vašich nohou.

Co všechno masážní vanička Homedics FS 250 umí ?

Pokud byste chtěli krátké shrnutí , tak by to vypadalo asi takto. Designová masážní vanička Homedics FS – 20 umí masírovat nohy bez vody, s vodou, s bublinkovou masáží a vibrační masáží. Krásně si promasírujete nohy díky čtyem masážním válečkům. Homedics FS – 20 je vybevena magnetickou terapii, která znásobuje účinek relaxace vašich nohou. Nebudete ani ochuzeni o pedikérní výbavu, která se skládá z jemné a hrubé pemzy.

I tato masážní vanička má ohřívač vody ,ale i tady je na místě upozornění, že neohříví studenou vodu, ale jen udržuje teplotu vody. Pokud tedy máte chuť na horkou vodu, tak je třeba ji tam nalít a díky ohívače se pomalu vychladí. Ale pozor, výrobce opravdu slibuje, že dokáže vodu udržet mezi 40°C až 45°C.

Homedics FS 20 má asi ten nejnápaditější odtok vody. Je to velmi praktické. Je umístěn v tak přirozeném místě, že vždy z vaničky vylijete veškoru vodu velmi jednoduše.

Ovládání masážní vaničky Homedics FS 250

Homedics FS 250 je sympatická tím, že nemá to otáčecí kolečko, ale krásné tři tlačítká. Jemně gumová. Je to jednoduché. Stiskněte tlačítko funkce, kterou chcete využít. Takže klidně všechny ti tlačítka najednou.

Čím je Homedics FS 250 tak speciální ?

Nejsou to jen funkce. Protože tyto funkce mají i jiné vaničky. Ano, funkce nejsou úplně základní, naopak. Tato vanička je dobe vybavema. Ale to, co dělá tuto vaničku tak vyjímečnou je ten příjemný design. Oblejší tvar a jemné barevné provedení. Ta kombinace bílé a modré je opravdu prvotřídní. Velmi elegantní je i ovládání této masážní vaničk o třech tlačítkách.

A co relaxační sůl ? Můžu si ji do vaničky přidat ?

Pro masáže nohou se solí a oleji je nejlepší masážní vanička Beurer FB 35.

U této vaničky není doporučeno přidávat nic, co by mohlo ohrozit funkčnost vzduchových trysek. Hrozí, že se ucpou.

Závěr a verdikt

Tak konečně je tady zase jiný typ vaničky. Velmi zajímavý a lákavý s nadstandartními vlastnostmi. Určitě dokáže skvěle konkurovat Beurer FB 50.