Nejlepší masážní vana na nohy roku 2022

Aktuální cena Aktuální cenaAktuální cena Recenze Recenze Recenze Recenze Recenze

Zhodnotili jsme pro vás 5 masážních van na nohy, které jsou podle nás momentálně ty nejlepší pro rok 2022.

V níže uvedené tabulce najdete detailně rozebrané jejich vlastnosti, atributy a rozměry. Masážní vana na nohy, která je nejlepší pro jednoho nemusí být ta nejlepší pro vás. Každý z nás máme jiné preference a přání, co by taková masážní vana na nohy měla umět. 

Pod tabulkou najdete  popisy jednotlivých van na nohy.

1. Beurer FB 50 – nejlepší masážní vana na nohy

Nejen LCD displej a 5 stupňů ohřevu

Beurer FB 50 je zatím námi nejlépe hodnocená masážní vana na nohy. Jsme zvědaví, jestli v dohledné době tuto masážní vanu něco předčí. Už podle hodnocení v tabulce je jasné, že to je nejlepší masážní vana na nohy pro každého, kdo se rád hýčká. Tato vana na nohy od Beurer je přímo nadopovaná těmi nejlepšími funkcemi, které může masážní vana na nohy mít. Vůbec nezmiňujeme perličkovou lázeň, vibrační masáž či válečkovou masáž nohou. To jsou funkce, které má každá dobrá masážní vana a Beurer FB 50 je právě ta nejlepší vana na nohy.

Masážní lázně na nohy mají většinou otáčecí vypínač, kterým jednotlivé funkce řídíte, ale tato vana na nohy Beurer FB 50 má LCD displej. Na displeji si navolíte jednotlivé stupně teploty. A to už v rychlosti přecházíme k další funkci, kterou je ohřev vody. U masážních van na nohy neplatí, že ohřev vody je opravdu ohřev, ale u přístroje Beurer FB 50 si dokonce můžeme i vybrat, na jakou teplotu si vodu chceme ohřát. Má 5 teplotních stupňů, přičemž nejnižší je 35°C a nejvyšší 48°C.

A co dál vám může tato nejlepší masážná vana na nohy nabídnout? Nejen infračervené světlo, ale také příslušenství pro pedikúru, časovač, který vás upozorní na konec vaší relaxační seance, integrované magnety.

Pokud vás tato lázeň na nohy zaujala, tak právě pro vás je zde detailní recenze masážní vaničky Beurer FB 50.

2. Beurer FB 35 – jediná masážní vana na nohy s aromaterapií

Elegantní úchytka a aromaterapie filtr

Další masážní vana na nohy z řady Beurer. Zde výrobce vsadil na originalitu a vybavil masážní vanu filtrem k použití pro aromaterapii. Je to vstřícný krok směrem k zákazníkům, protože jejich častým dotazem je, zda se do masážních van může sypat sůl. Tato vana na nohy je k tomu přímo uzpůsobená.

Na této masážní vaničce je velmi líbivá úchytka, která je ale především praktická. Mohla by být klidně na každé masážní vaně, je to velmi příjemné pro její přenos z místa na místo. Moc šikovná věc, která je i pěkným designovým doplňkem je držák na pedikérní nástavce. Masážní vany na nohy mají často pedikérní nástavce, ale Beurer FB 35 má držák, kterým je držíte u sebe zavěšené na vaně a nehrozí, že se vám někam zakutálí nebo ztratí.

Pokud tedy používáte do masážní vany na nohy různé přísady a nevadí vám, že tato masážní vana nemá LCD displej a časovač, tak je dobře srovnatelná s FB 50. Beurer FB 35 ještě nemá tak dokonalý ohřev vody jako FB50, ale to už vám objasní do detailu velmi podrobná recenze Beurer FB 35.

3. HYUNDAI FM 605P NEBO HYUNDAI FM 605B – skvělý poměr cena/výkon

je libo Růžová nebo modrá? Skvělý poměr cena/výkon

Tak Hyundai přichází s nabídkou dvou barev jednoho modelu. Taky něco neobvyklého u masážních van na nohy, ale rozhodně příjemná změna.

I masážní vana na nohy Hyundai FM 605 má tu skvělou praktickou úchytku, za kterou můžete uchopit vaničku a přenést.

Tato masážní vana na nohy patří mezi levnější modely, ale přesto ji z těch základních funkcí nic nechybí a naopak je vybavena integrovanými magnety či infračerveným světlem. Další výhody či nevýhody najdete v celé recenzi Hyundai FM 605.

4. Sencor SFM 3868 a úložný prostor

Úložný prostor pro pedikérní nástavce

Tato masážní vana na nohy má vychytávku, kterou se liší od ostatních. Má úložný prostor pro pedikérní nástavce. Beurer FB 35 má držák, který je uchycen za masážní vanu, ale tento úložný prostor je ještě praktičtější.

Masážní vana na nohy Sencor SFM 3868 kromě tradičních vlastností má ještě infračervené světlo. Je to plnohodnotná masážní vana na nohy, která jde pořídit už za slušné peníze. Recenze na Sencor SFM 3836.

5. Sencor SFM 3838 – masážní vana na nohy pro nenáročné

Patří mezi nejjednodušší modely masážních van na nohy a zároveň ty nejlevnější. Ale pokud hledáte masáž pro oteklé nohy, tak svou funkci plni se ctí . Pokud hledáte masážní vanu na nohy, kde si je pořádně vyhřejete během zimních večerů, stačí vám perličková lázeň a masáž chodidel, tak tento přístroj vám bohatě vystačí. Sencor SFM 3838 vám promasíruje chodidla i vestavnýma válečkama.

Pro podrobnější popis funkcí a vlastností se podívejte na recenze Sencor SFM 3838.Je třeba si také uvědomit, že je důležité opečovávat chodidla ze všech aspektů. Nejen, že je důležité chodidlům ulevit při obtížích, ale dát jim péči ještě před tím, než nějaký problém vznikne. Zkusili jste už prstové ponožky, které vaše prsty u nohou osvobodí a dají jim volnost? Dopřáli jste svým chodidlům některý masážní přístroj?

Masážní vaničky vám v mnohém uleví a pomohou, ale tady jsou naše další tipy, co pomáhá na studené nohy