Bruska na paty od Scholl recenze a která je ta nejlepší?

autor: | Říj 17, 2017 | Pedikúra

bosé nohy opřené o kamenný okraj bazénu. Osoba je ponořena do vody, ale nelze ji vidět. Na fotce jsou zobrazeny jen chodidla a část lýtek

Bruska na paty patří k základním věcem, které byste měli najít v každé koupelně. Kdo z nás neměl nikdy ztvrdlou kůži na patách? Někteří z nás problém tvrdých či popraskaných pat řeší výjimečně, někteří pravidelně. Tak či onak, všichni potřebujeme v danou chvíli mít po ruce brusku na paty, která nás staré a ošklivé kůže zbaví. Dokonce pro někoho je taková bruska na paty spása, pokud péči o paty zanedbával tak, že má paty nejen popraskané, ale i bolestivé.

A  kdybyste si měli vybrat  jen jeden jediný pedikérský nástroj, tak právě bruska na paty vám skvěle poslouží.

Hlavní roli mezi bruskami na paty hraje Scholl Velvet Smooth.

Brusky scholl na paty a v čem se liší ?

 Scholl Velvet
Smooth WET&DRY
Scholl Velvet Smooth
Diamond Pink
Scholl Velvet Smooth
Diamond
použitína sucho i na mokrona suchona sucho
nabíjenídobíjecí adpatér baterie - 4xAA baterie - 4xAA
počet rychlostí211
výsledné hodnocení90%87%83%
nejlepší ceny na trhuNEJNIŽŠÍ CENAnejnižší cenanejnižší cena

Detailnější popis si můžete přečíst níže v článku.

Jak bruska na paty funguje?

Bruska na paty Scholl je vlastně válec, který rotuje v rychlých otáčkách. Bruska je ze speciálního materiálu, který je drsný a  tvrdý  a při otáčení vám krásně odstraní suchou kůži. Je to opravdu velmi rychlá a bezbolestná procedura. Bruska na paty vaši odumřelou kůži odstraní a vybrousí paty krásně do hladka.

School bruska na nohy je opravdu široce užívaný nástroj. Ten důvod je jednoduchý. Užití brusky je jednoduché, snadné, rychlé a výsledek je velmi efektivní.

Bruska na paty je velmi praktická, protože je můžete vzít kamkoliv na cesty. Je napájena baterkami, takže si brousit paty můžu kdekoliv. Na dovolenou by s sebou určitě nikdo nechtěl tahat velkou pedikérskou výbavu. Je potřeba něco méně nápadného, lehkého do zavazadla.

Jak s Bruskou na paty Scholl zacházet?

Brusku zapnete spínačem do polohy I. Pomalými krouživými pohyby přejíždíte po místech, kde se nachází stará ztvrdlá kůže. Právě diamantové krystalky a rychlé otáčky brusky působí tak, že vám chodidla vybrousí do hladka.

Na závěr je vhodné chodidla namazat nějakým krémem, aby  se hned zvlhčila.

bruska na paty ano, ale který model a proč ?

Pokud se řekne bruska na paty, tak se téměř všem vybaví Scholl Velvet Smooth. Značka Scholl funguje od roku 1906. Mezi zákazníky je Scholl bruska na paty velmi oblíbená, což mluví za vše. Opravdu jsou po celém světě odzkoušené a zákazníci potvrzují, že fungují. Že je Scholl Velvet Diamond špička v kategorii brusek na paty dokazují levné, ale nekvalitní napodobeniny, které se snaží jiné firmy prodávat.

Bruska na paty Scholl má několik modelů a je to ze začátku matoucí, který z nich si vybrat.  Modely se během let samozřejmě zdokonalují a vylepšují. Níže se budu snažit vylíčit jednotlivé rozdíly mezi něma, jejich výhody a nevýhody a už bude jen na vás, který z nich zvolíte.

3 základní a hlavní modely, které můžeme na trhu najít:

  • Scholl Velvet Smooth  Wet & Dry
  • Scholl Velvet Smooth Diamond
  • Scholl Velvet Smooth Diamond Pink

Najdete i další modely, ale to jsou většinou nějaké vyjímečné edice nebo dárkové balení. Princip a funkčnost u nich zůstává stejná. Například fialová bruska na paty od Scholl je typickým příkladem dárkového balení.

Velvet smoot wet anddry přístroj v průhledném obalu, ve kterém se prodává. Na fotce je přístroj částečně ponořen do vody. Má tvar praku a nehoře je válec, což je vlastně bruska.

Scholl Velvet Smooth  Wet & Dry

Tato bruska na paty  do vody je nejnovější verze oblíbeného pilníku na chodidla. Má bezesporu dvě velké výhody, kterýma se odlišuje od ostatních modelů.

» doporučujeme ZDE za nejnižší cenu na trhu

  • Lze využívat na mokrou i studenou pedikúru
  • Je to dobíjecí bezdrátový pilník

Scholl na paty má dva stupně rotace. Bez obav si jej vezměte do vany či sprchy a ošetřujte si nohy pod tekoucí vodou. To je opravdu moc příjemné a účinné.

Rozhodně je to náš TIP na dárek pro maminku.

Velvet smooth diamond přístroj v průhledném obalu ve kterém se prodává. Vlevo jsou obrázky diamantů. Přístroj je modrý. V pravé části obrázku jsou krásně hladká chodidla.

Scholl Velvet Smooth Diamond

Rychle rotující válec u tohoto modelu má malé částice diamantu. Diamant je známý pro svou tvrdost a právě proto tyto malé krystalky jsou velmi účinné.

» doporučujeme Smooth Diamond ZDE za nejnižší cenu

Tento Scholl na paty je na baterky , 4x AA baterky. Jsou součástí balení. Vydrží opravdu dlouhou dobu. Bruska se zapíná a vypíná otáčením prstence.

Tato bruska Scholl na paty není použitelná ve vodě, ale pouze na sucho. Je to vynikající doplněk, pokud na mokrou pedikúru používáte masážní vaničku na nohy.

Použití je opravdu jednoduché. Po zapnutí krouživými pohyby pohybujete přístrojem po suché patě. Pokud silně přitlačíte, tak se válec zastaví. Sami po pár chvilkách používaní zjistíte, jaký pohyb a jaká síla je nejúčinnější..

Válec je třeba po určité době vyměnit. Záleží na frekvenci používání.

Náhradní hlavice jsou lehce k sehnání a můžete si vybrat mezi různě tvrdými hlavicemi.

Velvet smooth diamond v průhledném obalu ve kterém se prodává. Je to růžový model. Na obrázku jsou diamanty a chodidla krásně hladká. Na obalu je zdůrazněno, že to je tvrdší bruska.

Scholl Velvet Smooth Diamond Pink

A konečně jedna Scholl na paty v  růžové verzi. Tento model má hlavici micralumina s diamantovými krystalky a tato hlavice je  extra tvrdá. Tím se liší od modrého modelu. Na první pohled se zdá, že je to extra verze pro ženy v růžové barvě. Ale od modrého modelu se liší nejen barvou, ale právě i tou tvrdosti hlavice. Je označována jako extra tvrdá. Takže doporučuju pro ty z vás, kteří mají velké problémy s tvrdými patami.

» doporučujeme Smooth Diamond Pink ZDE za nejnižší cenu

scholl bruska na paty a Náhradní hlavice

Náhradni hlavice seženete ve třech variantách. Extra hrubá, hrubá a jemná. Která je ta opravdu nejvhodnější, tak to je třeba odzkoušet doslova na vlastní kůži. Pokud na tvrdé mozoly nebo popraskané paty trpíte, tak určitě sáhnete po tvrdších variantách hlavic.

Velmi obecně lze říct, že jedna hlavice při použití 2x do týdne vydrží 9-10 měsíců.

Pro zajímavost doporučujeme článek o detoxikační náplasti.