Tipy na dárek pro maminku

Dárek pro maminku, ufff, co ji koupit? Co se jí bude líbit? Co si opravdu užije? Dárek pro maminku musí být dárkem, kterým ji dáme najevo, že ji máme rádi, že si ji vážíme a že máme o ní starost. Výborným dárkem pro maminku je dárek, který je vhodný pro její zdravý, relax a odpočinek.

Níže se podívejte, co jsme vybrali jako zajímavé dárky pro maminky. Zvolili jsme výběr praktických, nápaditých, ale také luxusních dárků.

1. Masážní vanička Beurer FB50

Masážní vanička Beurer FB 50 je skvělý dárek pro maminku, který ji mile překvapí a garantujeme vám, že si ho parádně bude užívat. Masážní vanička na nohy není tolik známá a rozšířená věc, ale naopak je to spíše novinka, která si postupně hledá v našich domácnostech místo a je stále více a více oblíbená.

Každá žena má ráda masáže a každá žena má někdy bolavé nohy. Pokud je vaše maminka navíc zimomřivá a trpí na studené nohy, tak tento dárek se pro vaši maminku stane nejlepším přítelem.

Za nás doporučujeme Beurer FB 50, ale pokud se chcete podívat na větší výběr masážních vaniček, tak koukněte na Test masážních vaniček.

2. Philips Lumea SC1997 Advanced

IPL epilátor Philips Lumea SC1997 je hodně luxusní dárek pro maminku, ale ta vaše přece za to stojí, ne ? IPL epilátor je teď hodně trendy věc pro každou ženu, tak proč by to nemohl být ten nej dárek pro maminku? Hodně žen v dnešní době nahrazuje své klasické epilátory IPL technologií, tak pokud ji vaše maminka ještě nemá, tak bude určitě nadšena.

My jsme pro vás vybrali konkrétně Philips Lumea SC1997 Advanced a doporučujeme si projít naše Philips Lumea recenze, kde můžete porovnat různé typy těchto epilátoru.

3. Masážní přístroj Beurer FM 60

A co takhle masážní přístroj na nohy jako dárek pro maminku? Beurer FM 60 krásně promasíruje chodidla technikou Shiatsu. Obzvlášť pokud člověk má namáhavou práci, kde tráví hodně času ve stoje, tak tento masážní nástroj krásně užije.+

4. Masážní přístroj INSPORTLINE FOOTSAGE

Perfektním dárkem pro maminku může být také tento masážní přístroj InSPORTline footsage. Nejenže umí masírovat chodidla, ale má i funkci vyhřívání. Na relaxaci a odpočinek jako dělané.

5. Scholl Velvet Smooth Wet&Dry

Scholl velvet smooth wet&dry je  špičkový pilník či bruska na paty. Neznám nikoho, komu by se tato bruska nehodila. Model Smooth wet and dry je šikovný v tom, že jej můžete používat ve vodě během koupele, takže můžete spojit mokrou a suchou pedikúru zároveň.

6. Vyhřívaná dečka InSPORTline Rappo

Vyhřívaná dečka InSPORTline RAPPO na nohy je ideální dárek pro maminku. Je známo, že ženy jsou zimomřivější než muži a mají studené nohy. Vyhřívaná dečka je skvělá na chladné dny. Během pár minut je tato dečka z mikroplyše krásně vyhřátá.

Nebojte, má taky bezpečnostní automatické vypnutí, takže vaše maminka bude v bezpečí i když usne.

7. Masážní pantofle inSPORTline Warmo

Masážní pantofle InSPORTline Warmo jsou jako dárek pro maminku dělané. Jsou vyrobené z paměťové pěny, což je dělá velmi pohodlnými. Tyto pantofle nejsou určeny na běžné chození, ale je to masážní doplňek při sezení u televize.

8. Clarins – emulze pro unavené nohy- luxusní dárek         pro maminku

Jako vždy je vhodný dárek pro maminku kosmetika. A protože se zajímáme o zdraví nohou a chodidel, tak nemůžeme než doporučit tuto emulzi pro unavené nohy Clarins . Emulze Clarins je chladivá emulze, která nabije energií vaše nohy. Je složená z bylinek jako jsou heřmánek, bazalka, třezalka, cypřiš a z oleje ze sladkých mandlí a z pšeničných klíčků.

9. NATURATIV – solný peeling na nohy

Naturativ solný peeling na nohy je ekologický přípravek bez parabenů, umělé vůně, ropných látek a dalších zakázaných látek.

Tento solný peeling je vytvořen z výtažků rostlin a včelího vosku. Pokud hledáte kosmetiku na nohy, tak tento solný peeling doporučujeme jako dárek pro maminku.

10. Sisley white ginger – luxusní dárek pro maminku

Pokud hledáte opravdu luxusní dárek pro maminku, tak doporučujeme konturující olej od značky Sisley. Tyto produkt jsou zcela přírodní bez chemikálií.

11. Diptyque – tělové máslo

Diptyque tělové máslo je další luxusní dárek pro maminku, která si potrpí na kvalitní kosmetiku.

12. GGS Solingen manikura a pedikura set 23 dílů NO            319

Manikura od značky Solingen je vždy zárukou kvality. Je to úplná sada pro manikúru a pedikúru. Už nás nic nenapadá, co by v ní mělo chybět. Manikura se vždy hodí jako dárek pro maminku.

A protože manikura je velmi oblíbený dárek pro maminku, tak tady si vyberte z většího výběru manikúrní sady.