Vaničky Sencor SFM 3721VT a Sencor SFM 3720GR

Masážní vanička Sencor SFM 3721 VT nebo Sencor SFM 3720 GR určitě nebude zklamáním, pokud si ji vyberete. Patří mezi kategorii vaniček cena/výkon. Je to dostačující masážní nástroj pro relax vašich chodidel, pokud nejste přehnaně nároční. Jaký je rozdíl mezi Sencor SFM 3721VT a Sencor SFM 3720GR. No žádný. Opravdu je rozdíl jen v barvě. 

  • skvělý poměr kvalita/cena
  • kvalitně zpracovaná masážní vanička

Porovnejte ceny

  • žádná speciální funkce

Jaké funkce má Sencor SFM 3721VT a sencor SFM 3720GR ? 

Vibrační masáž

Bublinková lázeň

Udržování teploty vody

 » Bublinková lázeň

To si ani nikdo snad neumí představit, že by si pořídil masážní vaničku bez bublinek. Samozřejmě i Sencor SFM 3721 VT umí dopřít vašim nohám bublinkovou koupel.  Masážní vana Sencor SFM 3721 má 20  vzduchových trysek, které ji krásně probublinkují.

 » Vibrační masáž

Další funkcí jsou vibrace. Vibrační masáž skvělé nohy uvolní a uleví má od těžkých nohou.

 » OHŘEV VODY

Často narazíte na výraz ohřev vody u masážních vaniček, ale je třeba si na to dát pozor. Ohřevem vody se úplně tak nemyslí, že si studenou vodu krásně vyhejete. Až takový velký výkon topné těleso nemá. Ale je tím myšleno, že pokud si tam hned na žačátku, ped relaxací nalijete teplou vodu, tak vám pomaleji vychladne a topné tělso ji udrží déle teplou.

Porovnejte funkce a ceny !

[table id=25 /]

Programy masážní vaničky Sencor SFM 3721VT

Sencor SFM 3721VT i SFM 3720GR se ovládá otčným knoflíkem. Můžeme s ním navolit 4 polohy:  1) Vypnuto – znamená klidový režim 2) Masáž – to je masáž nohou bez ohřevu vody 3) Ohřev + bublinková lázeň – v této poloze jsou zapnuty vodní trysky a topné těleso 4) Masáž + ohřev + bublinková lázeň – navolíte si všechny funkce. Navolení této funkce dosáhnete maxima, co masážní vanička Sencor SFM 3721VT i Sencor SFM 3720GR umí. Jsou to ty základní funkce, které masážní vaničky mají. Uritě asi každý bude mít nejčastěji navolenou tuto funkční polohu. Je pravda, že při této kombinaci všech tří funkcí je masážní vanička více hlučnější.

Co udělá s masážní vaničkou mořská sůl nebo olej?

Vždy je teba si dobře přečíst manuál, zda výrobce doporučuje používat oleje a sůl do vaničky. Spíše počítejte s tím, že to výrobce nedoporučuje a nebyla by vám uznána reklamace, pokud by se objevil nějaký problém. Sůl může zanést vodní trysky, které pak už nebudou funkční. Pokud si určitě nechcete dopřát wellness pro vaše chodidla se vším všudy, tak to určitě oceníte masážní vaničku, která je na to uzpůsobena –  Beurer FB 35.

Základní informace o Sencor SFM 3721 VT A SENCOR sfm 3720gr

Vnitřní délka pro chodidlo je 30 cm.

Délka kabelu je 1,5 m, ale to je u vaniček obvyklé. Vanička má protiskluzové body.

Závěr

Rozhodně největší přednosti je poměr cena/výkon. Tato masážní vanička je kvalitně zpracována, takže určitě nekupujete nějaký nekvalitní výrobek. Nižší cena je dána jen tím, že vanička je opravdu jednoduchá a má základní funkce. Můžete porovnat s Concept MV 7140 nebo  Hyundai 605 B či Hyundai 605 P .